Careers

Analityk ds. Rachunkowości Funduszy

Job Req ID 24733111 Location(s) Warsaw, Poland Job Type Hybrid Job Category Transaction Services

Zakres obowiązków:

  • Wycena wartości aktywów netto i wartości aktywów netto na jednostkę/certyfikat funduszy inwestycyjnych, emerytalnych i ubezpieczeniowych
  • Obsługa operacyjna finansowych modeli wyceny służących do wyceny niepłynnych aktywów
  • Monitorowanie stanu rachunków papierów wartościowych, rachunków pieniężnych oraz pozostałych rachunków, na których przechowywane są aktywa funduszy u depozytariusza i subdepozytariuszy
  • Monitorowanie stanu należności i zobowiązań funduszy
  • Zbieranie danych i przygotowywanie faktur za usługi depozytariusza
  • Przygotowanie raportów wewnętrznych oraz raportów wynikających z umów z Klientami
  • Wsparcie przy weryfikacji sprawozdań finansowych funduszy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne o specjalności rachunkowość, matematyka, inżynieria finansowa lub pochodne
  • Mile widziane doświadczenie przy wycenie funduszy inwestycyjnych i/lub emerytalnych i/lub ubezpieczeniowych
  • Mile widziana dobra znajomość systemu Mfact
  • Mile widziana znajomość serwisów informacyjnych Bloomberg, Reuters
  • Mile widziane szkolenia z zakresu rachunkowości
  • Mile widziana znajomość zasad funkcjonowania rynku kapitałowego i regulacji rynkowych w tym zakresie
  • Znajomość języka angielskiego na min. poziomie B1 wg klasyfikacji Rady Europy
  • Dobra znajomość Microsoft Excel, Microsoft Word oraz mile widziana znajomość MS Access
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w pracę i rozwój
  • Otwartość na zmiany

Citi Handlowy oferuje:

  • Szereg szkoleń m. in. w zakresie rynków kapitałowych, instrumentów finansowy, samorozwoju i wiele innych
  • Przydzielony opiekun odpowiedzialny za przyuczenie
  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich)
  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół
  • Elastyczne warunki pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

Powyższe stanowisko usytuowane jest w strukturze Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA), zapoznaj się z naszą polityką prywatności: BankHandlowyPolandPrivacyNotic

Job Family Group:

Operations - Transaction Services

Job Family:

Fund Accounting

Time Type:

Full time

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.

Qualified applicants will receive consideration without regard to their race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity review Accessibility at Citi.

View the "EEO is the Law" poster. View the EEO is the Law Supplement.

View the EEO Policy Statement.

View the Pay Transparency Posting

Saved Jobs

You have no saved jobs

Previously Viewed Jobs

You have no viewed jobs