Careers

Menedżer ds. Projektów

Job Req ID 24730993 Location(s) Warsaw, Poland; Olsztyn, Poland Job Type Hybrid Job Category Project and Program

Kluczowe zadania:

  • Prowadzenie projektów związanych z wdrażaniem w jednostce regulacji/ procesów związanych z politykami przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz sankcji

  • Udział w projektach mających na celu wdrażanie zmian w procesach KYC i koordynacja zadań za Biuro

  • Koordynacja i nadzór w zakresie ustalania, wdrażania i nadzorowania procesów związanych z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i sankcji w jednostkach Sektora Bankowości Detalicznej i innych jednostkach, wynikających z przepisów prawa i najlepszych praktyk wypracowanych przez grupę Citi,

  • Koordynacja projektów związanych z wdrażaniem zmian w procesach Biura mających na celu optymalizację procesów oraz ograniczanie ryzyk

  • Pomoc i merytoryczne wsparcie jednostek organizacyjnych SBD w zakresie regulacji dotyczących Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy

  • Zarządzanie aplikacjami będącymi własnością biura oraz wsparcie w wykonywaniu obowiązków wynikających z właścicielstwa tych aplikacji

  • Koordynacja oraz nadzór nad wdrażaniem zmian w systemach KYC

  • Prowadzenie projektów z zakresu KYC/AML – mających na celu optymalizacje procesów oraz ich dostosowywanie do aktualnych wymogów regulacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum trzyletnie doświadczenie pracy w banku

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Dobra znajomość obszaru Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy i Finansowania Terroryzmu w tym regulacji KYC oraz ryzyka ich niespełnienia

  • Znajomość polityk funkcjonujących w Banku Handlowym i grupie Citi

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje zarówno pisemną jak i ustną

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie

  • Wysokie umiejętności zarządzania czasem

  • Wysokie umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

Citi Handlowy oferuje:

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich)

  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół

  • ·Elastyczne warunki pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

Powyższe stanowisko usytuowane jest w strukturze Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA), zapoznaj się z naszą polityką prywatności: BankHandlowyPolandPrivacyNotice

Job Family Group:

Project and Program Management

Job Family:

Project Management

Time Type:

Full time

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.

Qualified applicants will receive consideration without regard to their race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity review Accessibility at Citi.

View the "EEO is the Law" poster. View the EEO is the Law Supplement.

View the EEO Policy Statement.

View the Pay Transparency Posting

Saved Jobs

You have no saved jobs

Previously Viewed Jobs

You have no viewed jobs