Skip Navigation

open main navigation menu
city landscape

WHAT PROGRESS WILL YOU MAKE?

Advanced Search

Search Jobs

Match Your Skills

Search jobs based on your LinkedIn profile.

Match Now

Career Opportunity

Młodszy Doradca w Zespole Obsługi Płatności

Locations: Olsztyn, Warmia-Masuria Job Function: Operations - Collections Default Employee Status: Regular Job ID: 20152975

Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, jesteś otwarty na kontakt z Klientem, chcesz się uczyć od profesjonalistów, zdobyć konkretny zawód i cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy - to właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do naszego Zespołu Obsługi Płatności!

Nie masz doświadczenia z Klientem? To żaden problem, wystarczy, że chcesz poznać i doskonalić kompetencje w zakresie komunikacji z Klientem - wszystkiego Cię nauczymy!

Tworzymy zgrany Zespół, lubimy dobrą atmosferę pracy, a nasze działania opieramy na etycznej postawie i kompetencjach.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna windykacja należności
  • Negocjowanie warunków i terminów spłat oraz monitoring zawartych uzgodnień i porozumień,
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności oraz motywowanie klientów do spłaty,
  • Poprowadzenie działań monitorujących oraz windykacyjnych,
  • Dbanie o wysoki standard obsługi,
  • Zapewnienie ciągłości procesu odzyskiwania należności,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • Nastawienie na rozwój oraz zdobywanie wiedzy

Oprócz zdobycia ciekawego doświadczenia w środowisku międzynarodowym oferujemy także:

  • Profesjonalne szkolenia z produktów bankowych oraz technik negocjacyjnych
  • Umowę o pracę
  • System premiowy uzależniony od jakości Twojej pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Szereg benefitów (opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie emerytalne, system kafeterii)
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu obsługi klienta, produktów bankowych i funkcjonowania Banku
  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku

Stanowisko Młodszy Doradca w Zespole Obsługi Płatności w Banku Handlowym S.A. in Warsaw: https://www.citi.com/Careers/policies/pdf/BankHandlowyPolandPrivacyNotice.pdf

Grade :

Time Type :

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.
Minority/Female/Veteran/Individuals with Disabilities/Sexual Orientation/Gender Identity.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity CLICK HERE.

To view the "EEO is the Law" poster CLICK HERE. To view the EEO is the Law Supplement CLICK HERE.
To view the EEO Policy Statement CLICK HERE.
To view the Pay Transparency Posting CLICK HERE.