Careers

COVID-19:

The health and safety of our colleagues and candidates for employment are our highest priority. Accordingly, Citi continues to monitor the COVID-19 situation closely. We have implemented precautionary measures across our firm globally, including conducting all candidate interviews virtually on a temporary basis until further notice where needed.

Analityk KYC

Job Req ID 21322915 Primary Location Olsztyn, Poland Job Category Compliance and Control

lokalizacja: Olsztyn

Opis stanowiska

Nasz międzynarodowy zasięg zapewni Kandydatom dostęp do wyjątkowej inteligencji i wieloletniego doświadczenia, a dołączając do naszego zespołu ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy – jednego z najbardziej międzynarodowych obszarów w Citi – będziesz dotykać każdego aspektu firmy i podejmować krytyczne decyzje dla naszych Klientów, dla Twojej kariery, dla każdego pracownika i dla firmy.

Czym jest KYC?

KYC = Poznaj swojego klienta i jest to kluczowa część procesu weryfikacji Klienta jak również podstawa programu Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy (AML).

Co to jest pranie brudnych pieniędzy?

Pranie brudnych pieniędzy to próba sprawienia, by nieuczciwie zdobyte środki wydawały się uzasadnione poprzez przepływ funduszy w celu ukrycia prawdziwego źródła ich pochodzenia, własności lub wykorzystania funduszy. Jest to również wykorzystanie legalnych pieniędzy do nielegalnych celów.

Jaka byłaby Twoja rola?

Ważne jest, aby zrozumieć wpływ prania pieniędzy i rolę, jaką jako pracownicy Citi odgrywają w zapobieganiu temu zjawisku. Analityk KYC jest podstawowym stanowiskiem odpowiedzialnym za zbieranie wszystkich istotnych danych KYC Klienta podczas okresowego przeglądu lub procesu otwierania konta. Ogólnym celem tej roli jest zapewnienie, że informacje o Klientach są aktualizowane, a wszystkie istotne procesy KYC są wykonywane na czas.

Główne obowiązki:

• Współpraca z wewnętrznymi jednostkami w cely przygotowania, odświeżenie, przeglądu  oraz zatwierdzeniu elektronicznego rejestru Poznaj swojego Klienta (KYC) oraz załączników pomocniczych.

• Wyszukiwanie informacji o Klientach w różnych źródłach wewnętrznych i zewnętrznych, np. Google.

Kwalifikacje i umiejętności:

• Znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie, język bedzie weryfikowany podczas rozmowuy rekrutacyjnej

• Dodatkową zaletą byłaby znajomość języka francuskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (nie jest to jednak warunek konieczny)

• Praktyczna umiejętnośc korzystania z aplikacji Microsoft (Outlook, Excel, Word)

• Podejście analityczne i ciekawość procesu

• Dobre umiejętności wyszukiwania danych oraz obsługi Internetu

• Umiejętności efektywnego zarządzania czasem

• Umiejętność priorytetyzacji zadań

Co oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie; roczny przegląd wynagrodzeń; roczna premia za wyniki

• Szansa na długą i zróżnicowaną ścieżkę kariery w globalnej firmie

• Wymagające środowisko pracy, w którym możesz współpracować z globalnymi zespołami, aby wnosić wkład w krytyczne aplikacje bankowe

• Świetne środowisko do nauki nowych technologii i narzędzi, możliwości szkoleń online i prowadzonych przez Specjalistów

• Możliwość pracy zdalnej (model hybrydowy)

• Świadczenia socjalne (np. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, Benefit System, ubezpieczenie na życie)

• Praca w przyjaznym, dynamicznym i wielonarodowym środowisku

• Możliwość wpływania na sposób wykonywania swoich zadań - nasze zespoły nieustannie szukają nowych i lepszych sposobów i sa zachęcane do zgłaszania wszelkich pomysłów na ulepszenie procesu

Aplikuj teraz, aby zostać częścią naszego wielokulturowego i dynamicznego zespołu!

Job Family Group:

Compliance and Control

Job Family:

Business KYC

Time Type:

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.

Qualified applicants will receive consideration without regard to their race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity review Accessibility at Citi.

View the "EEO is the Law" poster. View the EEO is the Law Supplement.

View the EEO Policy Statement.

View the Pay Transparency Posting

  • Join our team
    of 200,000+
    strong diverse employees

  • Socially minded employees volunteering in communities across 90 countries

  • Meaningful career opportunities thanks to a physical presence in over 98 markets

We foster a culture that embraces all individuals and encourages diverse perspectives, where you can make an impact and grow your career. At Citi, we value colleagues that demonstrate high professional standards, a strong sense of integrity and generosity, intellectual curiosity, and rigor. We recognize the importance of owning your career, with the commitment that if you do, we promise to meet you more than half way.

Saved Jobs

You have no saved jobs

Previously Viewed Jobs

You have no viewed jobs