Skip Navigation

open main navigation menu
city landscape

WHAT PROGRESS WILL YOU MAKE?

Advanced Search

Search Jobs

Match Your Skills

Search jobs based on your LinkedIn profile.

Match Now

Career Opportunity

Specjalista ds. Windykacji w Zespole Windykacji Należności

Locations: Łódź, Łódź Voivodeship Job Function: Operations - Collections Default Employee Status: Regular Job ID: 20151323

Nie boisz się nowych wyzwań, jesteś otwarty na kontakt z Klientem, chcesz się uczyć od profesjonalistów, zdobyć konkretny zawód i cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy? Świetnie - właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do naszego Zespołu Windykacji Należności
Chciałbyś pogodzić pracę ze studiami? Bez obaw! Dopasujemy grafik do Twoich potrzeb!

Specjalista ds. Windykacji w Zespół Windykacji Należności

Tworzymy zgrany Zespół, lubimy dobrą atmosferę pracy, a nasze działania opieramy na etycznej postawie i kompetencjach.

Zakres obowiązków:
•    Telefoniczna windykacja należności;
•    Negocjowanie warunków i terminów spłat oraz monitoring zawartych uzgodnień i porozumień na dalszym etapie zaległości;
•    Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności oraz motywowanie klientów do spłaty;
•    Poprowadzenie działań monitorujących oraz windykacyjnych;
•    Dbanie o wysoki standard obsługi;
•    Zapewnienie ciągłości procesu odzyskiwania należności;
•    Odpowiednia ocena ryzyka przy podejmowaniu decyzji biznesowych.

Oczekiwania:
•    Wykształcenie minimum średnie;
•    Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem;
•    Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
•    Komunikatywność i umiejętności interpersonalne;
•    Nastawienie na rozwój oraz zdobywanie wiedzy;
•    Umiejętność pracy pod presją;
•    Umiejętności negocjacyjne.

Oprócz zdobycia ciekawego doświadczenia w środowisku międzynarodowym oferujemy także:
•    Profesjonalne szkolenia z produktów bankowych oraz technik negocjacyjnych
•    Umowę o pracę
•    System premiowy uzależniony od jakości Twojej pracy
•    Elastyczny czas pracy
•    Szereg benefitów (opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie emerytalne, system kafeterii)
•    Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy
•    Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu obsługi klienta, produktów bankowych i funkcjonowania Banku
•    Możliwość rozwoju w strukturach Banku

Praca na ¾ etatu w godzinach 8: 00-14:00 oraz 14:00-20:00 na dwie zmiany od poniedziałku do piątku.

Rola Specjalista ds. Windykacji w Zespole Windykacji Należności w Banku Handlowym S.A. w Warszawie: https://www.citi.com/Careers/policies/pdf/BankHandlowyPolandPrivacyNotice.pdf

Grade :

Time Type :Part time

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.
Minority/Female/Veteran/Individuals with Disabilities/Sexual Orientation/Gender Identity.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity CLICK HERE.

To view the "EEO is the Law" poster CLICK HERE. To view the EEO is the Law Supplement CLICK HERE.
To view the EEO Policy Statement CLICK HERE.
To view the Pay Transparency Posting CLICK HERE.