Skip Navigation

open main navigation menu
city landscape

WHAT PROGRESS WILL YOU MAKE?

Advanced Search

Search Jobs

Match Your Skills

Search jobs based on your LinkedIn profile.

Match Now

Career Opportunity

Credit Maint Specialist 5 (C05)

Locations: Łódź, Łódź Voivodeship Job Function: OPERATIONS - SERVICES Employee Status: Regular Job ID: 19127053

Cel stanowiska:

Stanowisko powołane w celu wyodrębnionej funkcji tworzenia umowy kredytowej dla produktów zabezpieczonych na nieruchomości, uruchamiania oraz monitorowania kredytów hipotecznych.

Kluczowe zadania:

- Sporządzanie umów kredytowych dla kredytów hipotecznych;

- Weryfikacja/sprawdzenie umów już sporządzonych;

- Uruchamianie kredytów hipotecznych

- Weryfikowanie Klientów pod kątem spełnienia wymogów formalnych ustanowienia zabezpieczeń dla kredytów hipotecznych;

- Posprzedażowy monitoring bazy Klientów pod kątem wymogów formalnych ustanowienia zabezpieczeń dla kredytów hipotecznych;

- Sporządzanie korespondencji upominającej o nie dopełnieniu formalności związanych z zabezpieczeniami kredytu hipotecznego;

- Administrowanie dokumentacją kredytową;

- Przygotowywanie raportów dla kredytów hipotecznych;

- Rozwój i dążenie do utrzymywania wyznaczonych standardów produktywności i jakości pracy;

- Realizacja strategii Banku dotyczącej właściwej orientacji na Klienta i wysokiej jakości obsługi

- Rozwój i podtrzymywanie dobrych relacji z pracownikami pozostałych działów

Kwalifikacje:

Wykształcenie wyższe lub średnie

Umiejętności:

 Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

 Znajomość obsługi komputera-środowisko Windows

Kompetencje:

Organizacja pracy

Systematyczność, skrupulatność, dbałość o szczegóły

Łatwość rozwiązywania problemów

Umiejętność analitycznego myślenia

Świadomość ryzyka

Zaangażowanie

Łatwość komunikacji i umiejętności pracy w grupie

Grade :All Job Level - All Job FunctionsAll Job Level - All Job Functions - PL

Time Type :Full time

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.
Minority/Female/Veteran/Individuals with Disabilities/Sexual Orientation/Gender Identity.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity CLICK HERE.

To view the "EEO is the Law" poster CLICK HERE. To view the EEO is the Law Supplement CLICK HERE.
To view the EEO Policy Statement CLICK HERE.
To view the Pay Transparency Posting CLICK HERE.