Skip Navigation

open main navigation menu
city landscape

WHAT PROGRESS WILL YOU MAKE?

Advanced Search

Search Jobs

Match Your Skills

Search jobs based on your LinkedIn profile.

Match Now

Career Opportunity

Regionalny Ekspert ds. Planowania Finansowego (produkty ubezpieczeniowe)

Locations: Krąków, Łódź Voivodeship, Wrocław, Lower Silesia Job Function: Consumer Sales Employee Status: Regular Job ID: 19146940

Region KRAKÓW / KATOWICE

Kluczowe zadania:

  • Współpraca z pracownikami obsługi Klienta w oddziałach Smart i Citigold oraz Menedżerami oddziałów w regionie Kraków i Katowice w celu rozwoju aktywności dotyczących usług planowania finansowego z wykorzystaniem rozwiązań ubezpieczeniowych,
  • Opracowywanie programów szkoleniowych i coachingowych z zakresu sprzedaży rozwiązań ubezpieczeniowych oferowanych przez pracowników oddziałów i modelu współpracy w oddziale,
  • Coaching i prowadzenie działań edukacyjnych oraz rozwojowych dla pracowników oddziałów w zakresie planowania finansowego, z uwzględnieniem analizy i rozpoznawania oczekiwań oraz potrzeb ubezpieczeniowych klientów i oferowaniem odpowiednich, zindywidualizowanych rozwiązań ubezpieczeniowych,
  • Przygotowywanie i prowadzenie seminariów i prezentacji dla Klientów dotyczących planowania finansowego z wykorzystaniem rozwiązań ubezpieczeniowych,
  • Udział z Opiekunami Klienta w spotkaniach z wybranymi Klientami w celu wsparcia Opiekuna w rozwoju umiejętności budowy planu finansowego dla Klienta oraz oferowania odpowiednich rozwiązań ubezpieczeniowych, przekazywanie Opiekunami informacji zwrotnej w celu doskonalenia umiejętności,
  • Ustalanie z Menedżerem Oddziału planu działań oraz ich realizacji w zakresie powyższych aktywności, w celu osiągania założonych celów dotyczących rozwoju aktywności i wyników podległego zespołu,
  • Realizacja uzgodnionych planów w zakresie jakości procesów, wyników sprzedaży u pracowników oddziałów oraz innych uzgodnionych celów w zakresie  planowania finansowego dla Klientów,
  • Bieżące wsparcie informacyjne i szkoleniowe dla pracowników oddziałów Banku  w zakresie zmian oferty i procesów  dotyczących produktów ubezpieczeniowych,
  • Współtworzenie z centralną jednostką Banku odpowiedzialną za ofertę produktów ubezpieczeniowych, inicjatywy nakierowanych na rozwój usług planowania finansowego i zwiększania poziomu sprzedaży odpowiednich dla Klientów produktów ubezpieczeniowych,
  • Monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie potrzeb Klientów oraz oferty konkurencji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ekonomiczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w sektorze ubezpieczeniowym, w tym doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych udokumentowane sukcesami,
  • Rozwinięte umiejętności coachingowe i liderskie pozwalające na skuteczny rozwój efektywności zespołów sprzedażowych,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje związane z komunikacją i utrzymywaniem relacji biznesowych,
  • Otwartość na  dzielenia się wiedzą i inspirowania innych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Wysoka motywacja do realizacji celów,
  • Umiejętności analityczne,
  • Mobilność – praca w dwóch lokalizacjach: Kraków i Katowice
  • Prawo jazdy kat. B.

Jako pracodawca oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w globalnej instytucji finansowej,
  • Pracę w dynamiczny i pełnym wyzwań środowisku, w wykwalifikowanych zespołach sprzedażowych otwartych na wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, program emerytalny).

Stanowisko Regionalnego Eksperta ds. Planowania Finansowego jest ulokowane w Banku Handlowym S.A. w Warszawie: https://www.citi.com/Careers/policies/pdf/BankHandlowyPolandPrivacyNotice.pdf

Grade :All Job Level - All Job FunctionsAll Job Level - All Job Functions - PL

Time Type :Full time

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.
Minority/Female/Veteran/Individuals with Disabilities/Sexual Orientation/Gender Identity.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity CLICK HERE.

To view the "EEO is the Law" poster CLICK HERE. To view the EEO is the Law Supplement CLICK HERE.
To view the EEO Policy Statement CLICK HERE.
To view the Pay Transparency Posting CLICK HERE.